Де я?
ГОЛОВНА > КУЛЬТУРА > Дитяча бібліотека в Макарові. Друкована книга для дітей – чи популярно досі?

Дитяча бібліотека в Макарові. Друкована книга для дітей – чи популярно досі?

Дійсно, у теперішній вік технологій люди будь-якого віку дуже багато часу проводять перед екранами своїх смартфонів чи комп’ютерів. Найбільше цьому впливу техніки підвладне саме молоде підростаюче покоління. А коли настала пора карантину та дистанційного навчання – то час перед моніторами і взагалі збільшився до максимуму.


А як же поживають у такі часи друковані книжки та й культура читання взагалі? Чи цікаві книжки дітям сьогодні? Це ми вирішили з’ясувати. Редакція «Макарова Ділового» навідалася до Макарівської районної бібліотеки для дітей та поцікавилася, чим же живе заклад сьогодні. Ось що нам вдалося дізнатися:

Відразу хочеться відмітити атмосферу закладу: коли заходиш всередину, тебе зустрічає тиша, затишок та спокій(хоч і за вхідними дверима знаходиться шумна головна вулиця із купою машин). Усі зали бібліотеки облаштовані так, аби зацікавити дітей. У залі для найменших є навіть невеличка гральна зона з іграшками та палаткою. У бібліотеці також на оминають увагою і свята та певні традиції: до Дня святого Валентина працівники закладу підготувати спеціальний стенд із привітаннями, листівками та тематичними фігурками, зображеннями.
До бібліотеки часто надходять і нові видання: нещодавно прийшло 357 нових книг за сприянням обласної бібліотеки. Також і юні відвідувачі та їхні батьки дарують закладу книжки. Слід відмітити і таку активність, як «Бібліотека-мандрівниця». Працівники бібліотеки навідуються до шкіл, дитячих садків з метою привернути увагу батьків та дошкільнят до дитячої бібліотеки та читання сьогодні. Наприклад, нещодавно “Бібліотека-мандрівниця” з дружнім візитом завітала до Макарівського ДНЗ “Теремок”.Для вихованців старшої групи “Сонечко” проведена бесіда бібліотекаря Мочернюк Д.П. про дитячу бібліотеку, про книги різноманітної тематики для дошкільнят. Розповідати малятам про бібліотеку, бібліотечні послуги та захоплюючі книги допомагала лялька Оленка. Діти з цікавістю прослухали читання вголос книги нашого поета-земляка О. Підсухи “Хвалилися гриби” та книги Л. Паулі “Лисичка йде до бібліотеки”.
Ось так. А на запитання, чи користуються популярністю друковані книги серед дітей зараз отримали коротку та вичерпну відповідь – «Ще й як!».
«Діти приходять по книжки з батьками, дідусями та бабусями. Читають не тільки за шкільною програмою, але й поза нею», – розповідає завідуюча бібліотеки Лариса Коваль.
«Друковані книжки не втратили свою популярність! Крім того, не у всіх дітей є можливість вільного доступу до інтернету, де є вся література. Тому вони йдуть сюди, і ми залюбки надаємо їм видання, які потрібні», – додає пані Лариса.
Дуже радує те, що друковані книжки – актуальні та потрібні людям! Сподіваємося, що так буде і далі;)
Читайте, збагачуйтеся знаннями та привчайте і ваших дітей до читання.

Залишити відповідь

Top