Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Дві перемоги за три дні

Дві перемоги за три дні

Волейбольний клуб “Маковище” продовжує виступи в 4-му дивізіоні Столичної ліги

14 лютого маковищанці зустрічалися на виїзді в Обухові з місцевим “Юпітером”, де здобули переконливу перемогу з рахунком 0:3. Якщо в перших двох партіях обухівчани ще чинили спротив (обидві партії закінчилися з рахунком 20:25), то в третій перевага “Маковища” була беззаперечною : 15:25. У складі “Маковища” кращим гравцем був визнаний Олександр Мороз.

А вже 16-го лютого на “Маковище” очікував ще один матч, цього разу – проти команди “Діабаз”. Скажемо відверто, ця зустріч була куди більш принциповою, і річ навіть не в тому, що до матчу команди в турнірній таблиці розділяв всього один заліковий пункт, а в першому турі “Маковище” поступилося “Діабазу” 3:2, ведучи в рахунку 0:2.

Річ у тім, що цей матч мав відбутися значно раніше, а саме одразу після зимової перерви. Однак на гру “Діабаз” приїхав не у повному складі, і, згідно з регламентом, їм була присуджена технічна поразка 3:0. Втім суперник опротестував таке рішення і оргкомітет… задовільнив протест, зобов’язавши команди переграти гру.

Команди і справді були достойні одна одної. Перша партія пройшла надзвичайно рівно, хоча місцями дехто і йшов у невеликий відрив. Наприклад, в середині партії 11:15 вів “Діабаз”, однак ближче до завершення уперед вийшли маковищанці. Цей ривок і допоміг “Маковищу” виграти першу партію 25:23.

Друга партія повністю пройшла під диктовку “Маковища”, які досить потужно її розпочали, повівши в рахунку 18:10, і здобувши переконливу перемогу 25:16.

Здавалося, що в наступній партії “Маковище” знову здобуде легку перемогу, однак так не вийшло. Третю партію краще розпочав “Діабаз”, який вів на 5 очок, однак потім слово взяв Олександр Мороз. На його подачі “Маковище” не тільки зрівняло рахунок, а і вийшло вперед. Розв’язка з матчу вийшла вкрай драматичною. “Діабаз” вигравав 22:24 і виграв розіграш, що, в свою чергу, означало продовження матчу в 4-й партії, однак арбітр зафіксував порушення в розстановці “Діабаза”. Очко отримала команда “Маковища”, яка після цього видала чудову кінцівку, вигравши 3 подачі і оформивши таким чином перемогу з рахунком 3:0. Кращим гравцем у складі “Маковища” у цьому матчі було визнано Сергія Мироненка.

Завдяки двом перемогам маковищанці змогли піднятися в турнірній таблиці на другу сходинку, обійшовши “Діабаз”.