Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Дороги в засніженому Макарові

Дороги в засніженому Макарові

Містечко замело снігом і рухатися дорогами стало набагато складніше. Сніг мете вже як другий день, а стан доріг залишає бажати кращого. Проте про все по порядку.
Якщо пройтися в центрі містечка, можна побачити, що роботи по розчищенню доріжок ведуться. З боку пошти станом на 9 годину ранку – розчищено. А з боку Будинку культури роботи тільки почалися.

Йдемо далі. Якщо спускатися з центру до Фори, то можна відразу помітити макарівчан, які самі розчищають сніг. Йти по тротуару тут дуже незручно, слизько, грузнуть ноги. Біля Фори ситуація не краща: бачимо «кашу» зі снігу, йти можна лише по вузьким «коліям», які проїздили машини.

Далі – до мосту ситуація краща. Доріжки почищені, але досить частково. Після мосту, навпаки – гірша. Видно, що доріжки де-не-де чистили самі люди. Є і такі місця, де йти просто неможливо, загрузнути в снігу тут простіше простого.

Добираємося до району Кочубея та Заводської. Тут також є ділянки, де тротуари розчищені, але це далеко не скрізь.

Така ситуація станом на 9 ранку. Сподіваємося, що до кінця дня вона покращиться і йти буде зручно! А поки будьте обережними на дорогах: під шаром снігу криється лід. Дуже просто посковзнутися та впасти.

Залишити відповідь

Top