Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Чому в Clubhouse всім медом намазано?

Чому в Clubhouse всім медом намазано?


Сьогодні ми трошки поговоримо про новомодну соціальну мережу і чому в неї всі так хлинули.
Тож якщо ви ще не в курсі, Clubhouse – це новий популярний додаток для групових голосових чатів для іOS. Ніяких фото, відео і текстів. Записів ефірів теж немає. Так що, якщо ви запізнилися на обговорення, не можна перемотати з початку. Є дискусії в умовних «кімнатах» і навіть конференції. А головне – в них, найчастіше, присутні селебрітіз.
Феномен цієї соцмережі, здавалося б, простий. Після довгих місяців карантину люди в різних країнах зраділи можливості побути мало не з усім світом «в одній кімнаті».
Проте, модерація – одне зі слабких місць нової соціальної мережі. З одного боку, голосова соцмережа стирає межі між різними верствами населення: в одній кімнаті і головний виконавчий директор великої компанії, і студент, і жінка в декреті. З іншого – є в ній якась елітарність: зайти в Clubhouse можна тільки за запрошенням, говорити – з дозволу модератора.
Ще одна зворотна сторона потокового сервісу без відеокартинки – дезінформація. Уже зафіксовані випадки, коли відомі люди спростовували свою участь в «кімнатах» Clubhouse. Так що краще завжди тримати в умі: обговорення – це всього лише думки. Спиратися на цю інформацію при прийнятті рішень краще не варто.
Спочатку рішення Clubhouse працювати тільки за запрошеннями приваблювало інсайдерів Кремнієвої Долини, які ставилися до додатка як безпечної платформі для обговорення в тому числі бізнес-питань. Але сьогодні стає зрозуміло, що це не так. Згадайте, як на зорі Facebook і Twitter користувачі піддалися магії їх відкритості. Хто б тоді міг подумати, що через багато років СЕО цих компаній постануть перед Конгресом США і його колючими питаннями про збереження персональних даних?
Сьогодні теж є вагомі причини побоюватися чогось подібного з Clubhouse. Так що, якщо ви вже можете похвалитися інвайтом, будьте пильні і говоріть так, ніби вас записують.

Залишити відповідь

Top