Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Баскетбольна команда СК “Юніор” зазнала другої поразки в “Турнірі чотирьох” Корпоративної ліги

“Юніори” зустрічалися із столичною командою “Star”, яка до цього встигла поступитися іншій київській команді “SPS” з рахунком 62-54.
З перших хвилин перевага була на боці “Star”, тож перша чверть закінчилася з рахуноком 16-9 на користь киян.

У такому ж руслі пройшла і друга чверть : “Star” подвоїли перевагу, і перша половина зустрічі закінчилася з рахунком 33-19.
Не змінила нічого і третя чверть, яка вбила у матчі будь-яку інтригу – “Star” в кінці третьої десятихвилинки випереджав макарівчан вже на 21 очко. Логічно, що в четвертій чверті шансів на те, аби щось виправити, “Юніор” вже не мав : 75-46, переконлива перемога команди “Star”.

У складі СК “Юніор” найефективнішим гравцем став Ігор Астахов, який із 22-ма очками став найрезультативнішим гравцем матчу, а також записав до свого активу 18 підбирань, два перехоплення та два блок-шоти.

Також відзначимо, що за підсумками минулого матчу проти “Gravity” організатори турніру виокремили гру Святослава Волощенка, включивши його до символічної збірної 7-го туру Корпоративної ліги.