Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Баскетбольна команда СК “Юніор”, що виступає в Аматорській баскетбольній лізі, повернулася на майданчики після тривалої перерви

Баскетбольна команда СК “Юніор”, що виступає в Аматорській баскетбольній лізі, повернулася на майданчики після тривалої перерви.
На першому, груповому етапі, що пройшов наприкінці 2020 року, команди були поділені на дві групи по 6 команд, з яких 4 кращих потрапляли до плей-офф, а дві останні отримували право брати участь у “Турнірі чотирьох”. На жаль, макарівчани із 5-ма очками до числа восьми кращих команд ліги не потрапили.

У “Турнір чотирьох” разом із СК “Юніор” потрапили також “SPS”, “Star” та “Gravity”. Саме матчем із останніми “юніори” розпочали змагання після перерви.

Зустріч вийшла не дуже результативною, однак дуже динамічною та бойовою. Старб був за командою з Макарова, яка в дебюті матчу вела 5:1, однак перша чверть закінчилася таки на користь “Gravity” 8:10.
В другій чверті “Gravity” лише наростили перевагу, і перша половина матчу закінчилася з рахунком 16:22.

Третя чверть більше нагадувала гойдалки : СК “Юніор” спершу скоротив відставання до трьох очок, потім знову відпустив опонентів – 30:38, однак наприніці третьої десятихвилинки знову повернувся у гру – 34:38, вигравши таким чином третю чверть 18:16.
Драматично склалася і остання чверть. “Юніори” поступалися впродовж неї на вісім очок, однак в кінці зміг зібратися і наблизитися до суперника на відстань одного точного кидка – 47:49. Шкода лише, що дотиснути “Gravity” “юніорам” не вдалося – зустріч закінчилася з рахунком 47:52 на користь суперника.

Найефективнішим гравцем у складі СК “Юніор” став Святослав Волощенко, який відіграв майже повний матч, впродовж якого заробив для команди 15 очок, а також здійснив 16 підбирань, одне перехоплення та 2 блок-шоти.