Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > З Днем народження, чемпіоне!

З Днем народження, чемпіоне!

Молодий чемпіон з Макарівщини. Кіокушин-кан карате-до як захоплення життя
Край має знати своїх героїв. Чи знаєте ви, що у нашому містечку живуть талановиті та завзяті люди, про яких варто говорити та якими варто пишатися. Сьогодні річ піде про неодноразового чемпіона України із кіокушин-кан карате-до – Олега Крамаренка.
Але спочатку хочеться з’ясувати: що ж таке кіокушин-кан карате-до?
Це східне єдиноборство, яке відрізняється від інших бойових мистецтв тим, що має частку «до», яка означає принцип, шлях. Система цього виду спорту всебічно виховує людину від початку до повного дозрівання й розвитку особистості, претендує на світоглядну роль у житті спортсмена.


Детальніше про цей вид спорту та макарівську секцію ви можете також прочитати на нашому сайті за цим посиланням:
https://makariv-dilovyi.com.ua/2019/03/shho-take-kiokushyn-karate-do-ta-de-nym-za/
Тож повернімося до героя нашого матеріалу. Олег Крамаренко – 15-річний юнак, який встиг не один раз побувати на міжнародних чемпіонатах із кіокушин-кан карате-до за кордоном та посісти призові місця. Також він представляв Україну на Чемпіонаті світу у Берліні. А до того ж Олег є членом збірної України із кіокушин-кан карате-до ще з 2016 року. Не можна не відмітити ще й того, що зараз він вже є технічним тренером СК «Арсенал».


Олег почав займатися карате ще з 2012 року. Тобто вже 8 років хлопець опановує це бойове мистецтво і сягає нових і нових вершин.
Проте нічого не буває просто так і скрізь можуть зустрітися складнощі. На самому початку шляху Олег навіть не хотів відвідувати заняття. Хлопцю інколи хотілося пограти в комп’ютерні ігри або просто посидіти вдома, а не займатися спортом. Але з часом, коли заняття бойовим мистецтвом стали показувати результати (фізичну витривалість та зміцнення сили духу, витримку), хлопець усвідомив, що для нього важливіше.

Також його сестра Яна розповіла, що цікавість саме до цього виду бойового мистецтва виникла не просто так. Олега привабила дисципліна та духовність цього виду спорту. А духовність та ідейність саме кіокушин-кан карате-до справді велика. Цей вид спорту – це цілісна система виховання особистості. Після кожного тренування спортсмени повторюють додзьо-кун — обіцяють утримуватись від насильства й не забувати чесноту скромності. На змаганнях від спортсменів вимагають підкресленої поваги до супротивника — заборонено навіть бурхливо радіти перемозі. Ставлення старших в секції до молодших та початківців налаштовують учня на благородство й стриманість.
Тренер Олега Василь Симоненко, неодоразово повторював хлопцю, що заняття бойовим мистецтвом формує не тільки сильне та витривале тіло, але й міцний дух! Тепер Олег навчає своїх учнів філософії бойових мистецтв. І дуже приємно відзначити, що у нас є такі завзяті та старанні люди, які тренують себе, свою силу волі та йдуть до перемог. Ми пишаємося Олегом та його звершеннями.
Сьогодні вітаємо Олега Крамаренка із його Днем народження! 16 січня, йому виповнюється 15 років. Олеже, нехай твоє життя буде наповнене яскравими моментами та позитивними емоціями! Бажаємо сили, натхнення та великих перемог! Вітаємо!

Залишити відповідь

Top