Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Як захистити машину від морозу та снігу?

Як захистити машину від морозу та снігу?


Нас вже починає по-тихеньку накривати снігом та морозами. Температура все падає, а разом з нею і сніг… Але ж виїжджати з дому по власним потребам все ж таки потрібно. І у таку погоду слід ретельніше ставитися до технічного стану автомобіля.
Напередодні морозів також необхідно замінити масло та масляний фільтр. Масло змащує металеві деталі двигуна, захищаючи його від поломок. В’язкість (або густота масла) значним чином впливає на роботу двигуна. Якщо масло занадто густе, то воно повільно тече по деталях, що може викликати перегрів двигуна.
Взимку при низьких температурах масло густіє, але ви легко можете впоратися з цією проблемою, заливши масло з більш низькою в’язкістю (масло зі зниженим індексом в’язкості), яке дуже добре підходить для зими.

До того ж під час сильних опадів взимку на колісні арки прилипає сніг. Це заважає нормально повертати і може призвести до поломки підкрилки. Також часто сніг прилипає до дисків, що може порушити балансування автомобіля. Тому, перед поїздкою не забудьте очистити колісні арки і диски від снігу та льоду.
Якщо на вулиці був сильний мороз, то після нічної стоянки «двірники» можуть примерзнути до скла. У такій ситуації не можна їх вмикати відразу. Потрібно спочатку прогріти салон і очистити лобове скло від льоду.
Під час зимової їзди, потрібно акуратно їздити по засніжених ділянках дороги. Під шаром снігу може ховатися яма, камінь або бордюр. Така перешкода може сильно зашкодити машину або призвести до дорожньо-транспортної пригоди.
Також при при температурах нижче «нуля» акумулятор працює гірше, і навіть може розрядиться, якщо довго стоїть на морозі. Тому краще відстежувати прогноз погоди, і, якщо намічається сильний мороз, краще його зняти і занести в тепле приміщення.

Залишити відповідь

Top