Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Як сміттєвоз ТОВ «Екосервіс Груп» у Макарові горя наробив

Як сміттєвоз ТОВ «Екосервіс Груп» у Макарові горя наробив

У дворі податкової інпекції в Макарові сьогодні застряг сміттєвоз ТОВ “Екосервіс Груп”, який забирав побутове сміття. Для того, щоб витягти машину з багнюки, довелося викликати рятувальників.

Добрі пів години пожежна машина та особовий склад Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області були зайняті порятунком сміттєвоза. Величезний авітомобіль врятовано, проте повністю понівечено двір, який не асфальтований. Щодня через це подвір’я проходить сотні людей на базар, в центр надання адміністративних послуг,у податкову, відділи селищної ради… і тепер люди змушені місити багнюку. Очевидно, таке “геніальне” рішення – поставити сміттєві баки для населення саме у цьому дворі, де розміщена адмінбудівля, було прийняте Макарівською селищною радою, щоби мешканцям прилеглих будинків стало зручніше жити?

Очевидці розповіли, що минулого разу, коли сміттєвоз сюди заїжджав, він пошкодив електричні ворота в податковій. Цікаво, чи візьметься оплатити їх ремонт “Екосервіс Груп”? Сьогодні після проливних дощів, водій вирішив заїхати на подвір’я і наробив такого глуму. За чиї кошту будуть виправляти ситуацію? Мабуть вирішать прокласти асфальт? Мабуть, це будуть кошти наші з вами – платників податків? У нас же все для людей і їх комфорту.

Не так давно за кошти тих же платників податків

“Цікаву закупку знов зробила Макарівська селищна рада майже за 4 000 000 мільйон гривень. Вакуумнопiдмiтально-прибир.машину на шасi ISUZU NPR 75”. Про це повідомлялось у місцевій відкритій групі

https://www.facebook.com/makariv.dilovyi/posts/1190574708026778.

Залишити відповідь

Top