Де я?
ГОЛОВНА > ЕКОНОМІКА > Як на Макарівщині зросли ціни на газ? Ще один «подарунок» українцям на січень 2021 року

Як на Макарівщині зросли ціни на газ? Ще один «подарунок» українцям на січень 2021 року

Як на Макарівщині зросли ціни на газ? Ще один «подарунок» українцям на січень 2021 року
Незважаючи на низку новорічних свят та, відповідно, вихідних, постачальники газу своєчасно оприлюднили січневі ціни на газ. Сюрприз, на жаль, не стався: ціни на газ підвищилися. У більшості постачальників вони перевищили позначку 9 грн. / м³ (з урахуванням ПДВ), або впритул наблизилися до неї. При цьому у деяких постачальників ціни на січень зберігаються на досить привабливому рівні. Як змінити та обрати постачальника газу, ми повідомляли раніше https://makariv-dilovyi.com.ua/2021/01/yak-zminyty-postachalnyka-gazu/.

А що ж стосується конкретно Макарівщини? Для більшості домогосподарств району поставником газу є ТОВ «Київоблгаз Збут». Тож тут ціни такі: станом на 01.01.2021 р. газ коштує 9,88 грн/ м³.
Нагадуємо, що ціни на газ росли поступово. Ще у вересні ціна складала 5, 49 грн / м³, у жовтні – 6,67 / м³, а у листопаді – 8,82 / м³.
До того ж в 2021 році змінилася вартість доставки газу. Нові ціни на доставку (розподіл), встановлені НКРЕКУ для газорозподільних компаній (облгазів та міськгазів) на січень 2021, також підвищені. При цьому вартість доставки газу у різних газорозподільних компаній як і раніше буде різною, а оплачуватися вона як і раніше повинна окремим платежем.

Залишити відповідь

Top