Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Виставка картин біля Будинку культури в Макарові

Виставка картин біля Будинку культури в Макарові

Сьогодні у центрі Макарова біля Будинку культури можна було спостерігати виставку репродукцій картин на релігійну тематику.
Виставку організували члени Макарівської Християнської Церкви. Разом з тим волонтери пригощали обідами та чаєм з печивом усіх бажаючих. До того ж вони люб’язно розповідали історії, про які говориться на картинах, про асоціації, які ці картини у них викликають.

Узагалі, ось така благодійна ініціатива проводиться членами церкви кожну середу з 14 до 15 години перед Панським парком в Макарові. Але сьогодні, у честь Святвечору, вони зупинилися на площі біля фонтанів. А до того ж до обідів додали ще в виставку картин, яка приваблює увагу всіх перехожих.

Благодійному проєкту, до речі, вже більше чим два місяці і він помітно росте. «Люди читають про нас у Фейсбуці, постачають нас продуктами, допомагають фінансово. Дуже добре, що ми не залишаємося без уваги!», – розказує пан Валентин Сухарчук, засновник благодійного проєкту.

Ви також можете допомогти цій ініціативі. Усі номери телефонів та рахунки благодійного проєкту можна дізнатися на особистій сторінці волонтерки Вікторії Журлової в Фейсбуці.
Дуже радує, що люди випромінюють добро. А як відомо, добро обов’язково повернеться!
Щасливого Різдва!

Один коментар до новини “Виставка картин біля Будинку культури в Макарові

Залишити відповідь

Top