Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Вишиває не лише нитками, але й словами. Майстриня Лариса з Макарова

Вишиває не лише нитками, але й словами. Майстриня Лариса з Макарова


Героїня нашого матеріалу сьогодні – це жителька Макарова, Лариса Мала, котра захоплюється вишиванням вже понад 20 років.
Перший раз вона спробувала вишивати ще в свої шкільні часи на уроках трудового навчання. Спробувавши вперше, Лариса зрозуміла, що вишивання – це саме та справа, в якій можна і знайти себе, і заспокоїтися після стресового дня, і втілити свою творчість.
А полюбила вишивання вона не спроста. Захоплення, скоріше всього, передалося їй через батьків.


«В моїй сім’ї вишивала бабуся. Мама теж вишиває… Їхні роботи завжди були перед очима», – розповідає майстриня.
На початку свого «вишивального» шляху Лариса стикнулася із деякими складнощами. «Мало було часу. Не завжди було легко знайти нитки. Мені подобалось вишивати шерстяними, то інколи й деякі речі «йшли в хід», – розповідає героїня матеріалу.
Але ці труднощі виявилися тимчасовими і Лариса Мала не перестала вишивати. На щастя, зараз в магазинах в асортименті можна знайти величезний вибір ниток – і це значний плюс для тих, хто захоплюється вишиванням.


Зараз рукодільниця вишиває картини для подарунків, а також і просто для себе у власне задоволення. Схеми знаходить на базарах, деякі – від когось, чиї вироби їй припали до душі.
«Коли я вишиваю, я живу цим творінням. Якщо це квіти,- я їх подумки вирощую на своєму городі, якщо це будинок,- я будую, фарбую цей будинок. Якщо це обличчя, я думаю про того, кого “вишиваю”, створюю подумки візаж…», – ось так розповідає про своє захоплення сама майстриня.
На початку матеріалу ми зазначили, що вишиває Лариса Мала не лише нитками, але й словом. Так – так. Ви усе правильно зрозуміли.
Пані Лариса, крім вишивання, також любить писати різні історії та есе на вільну тематику. Свої роботи вона розміщує на власній сторінці у Facebook. «Пишу різне: сьогодення, замальовки з подорожей, історії з життя. Коли був карантин, і не було можливості їздити на роботу в Київ, почала виставляти свої творіння на сторінці. До цього “вітала” своїх друзів щоденними ранковими “привітаннями” з побажаннями», – каже Лариса.
Щоб почитати щось із творів нашої героїні – заходьте на її профіль 😉 Ми упевнені, що вам сподобається.
Як бачимо, творчий хист Лариси Малої не обмежився вишиванням, а й пішов далі – до письма. Талановиті люди талановиті в усьому!
Бажаємо їй натхнення, сил та мотивації творити кожного дня! І нехай кожна вишивка та есе будуть вдалими.

Один коментар до новини “Вишиває не лише нитками, але й словами. Майстриня Лариса з Макарова

Залишити відповідь

Top