Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Сьогодні 25 січня і цього дня в cвіті відзначають День щасливих сніговиків, День повітряно-бульбашкової упаковки та День ком’юніті-менеджера

Сьогодні 25 січня і цього дня в cвіті відзначають День щасливих сніговиків, День повітряно-бульбашкової упаковки та День ком’юніті-менеджера

Ще святкують День студента, а також Тетянин день.
До того ж цей день запам’ятався в історії. Наприклад, цього ж дня у 1500 році європейці вперше ступили на землю Бразилії. Слава відкриття належать Вісенте Яньесу Пінсону, іспанському мореплавцю, досліднику і конкістадору.
Також цього дня у 1915 році винахідник Олександр Белл провів перший трансамериканський сеанс телефонного зв’язку Нью – Йорк-Сан-Франциско. А у 1924 році в Шамоні відкрилися перші зимові Олімпійські ігри. Це сталося біля самого підніжжя Монблану, а змагання офіційно називалися «Тиждень зимового спорту, присвячений майбутній VIII Олімпіаді в Парижі». На перші Олімпійські змагання з’їхалися 258 спортсменів (у тому числі 13 жінок) із 16 країн.

А ще в Україні сьогодні нарешті завершився двотижневий локдаун! В Макарові всі магазини, які були зачинені на час посилення карантинних умов, тепер працюють.
Але послаблення карантину не означає, що маски тепер носити не треба. Слідкуйте за цим та не забувайте ретельно мити руки. Дбаймо про себе та власне здоров’я!
Усім гарного дня та хорошого настрою!

Залишити відповідь

Top