Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Про гурток “Школа здоров’я” при ЦТДЮ імені Данила Туптала

Про гурток “Школа здоров’я” при ЦТДЮ імені Данила Туптала

Сьогодні знайомимо читачів із роботою гуртка ЦТДЮ імені Данила Туптала «Школа здоров’я» в Макарові.
«В здоровому тілі – здоровий дух», – завжди чули ми. На свята нам бажають щастя і «головне, щоб здоровенький був». Вам теж доводилось чути це, хіба не так?


Здоров’я – це дійсно найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. А ще здоровий спосіб життя – важлива умова для розвитку дітей. Тому доцільно почати знайомити дітей з поняттями “здоров’я” і “здоровий спосіб життя” з молодшого шкільного віку.


Гурток «Школа здоров’я» існує саме для цього. Тут дитині надають не лише повний обсяг теоретичних знань, а й допомагають сформувати практичні навички щодо збереження власного здоров’я.


Під керівництвом Валентини Пастушенко вихованці гуртка ознайомлюються з основними принципами і правилами особистої гігієни, харчування, загартування, та рухової активності. А також діти формують ціннісне ставлення до власного здоров’я та здоров’я інших людей.

Гурток, як і всі інші в Центрі творчості, – безкоштовний, а відвідувати його можуть діти, віком від 6 років.
Нехай знання, отримані на цьому гуртку, допоможуть вашим дітям бути здоровими та загартованими! І ви будьте здорові! Гарного дня!

Залишити відповідь

Top