Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Локдаун проти спорту : Макарівський варіант

Локдаун проти спорту : Макарівський варіант

Сьогодні поговоримо про те, як вплинуло запровадження локдауну на спорт Макарівщини. Макарів Діловий інспектує!
Тренажерні зали. Тренажерний зал “POWER GYM”, що розташований за вулицею Ярослава Мудрого, відвідувачів не приймає. Спортсменів на дверях зустрічає красномовна вивіска “КАРАНТИН”.

На карантині також тренажерний зал “Skill”, розташований по вул. Димитрія Ростовського, 34.

Бойові мистецтва. На вимушену перерву пішли і представники різних видів бойових мистецтв. В очікуванні закінчення локдауну – боксери, а також представники карате та тхеквондо.

Баскетбол. Баскетбольна команда СК “Юніор”, яка бере участь у турнірах столиці, змушена тимчасово припинити тренування – спортивні зали в Макарові закриті.

Волейбол. Раніше ми повідомляли про те, шо волейболісти ВК “Маковище” пробився до плей-офф 4 дивізіону Столичної ліги. Втім, цього року в регламенті відбулися зміни, і команди на груповому етапі замість традиційного одного кола зіграють два. А через локдаун поновлення турніру відкладено, поки що – до 25 січня.

Футбол. Не краща ситуація і з найпопулярнішим видом спорту. Традиційний чемпіонат з футзалу, що зазвичай у такий період знаходиться у своєму розпалі, відкладено на невизначений термін. З тих же причин не провидить тренування і дитяча команда “Динамо” (Макарів). Спортсменів, які наважувалися на початку локдауну грати в футбол на полі із синтетичним покриттям, також чекало розчарування – директор Макарівського багатопрофільного ліцею змусив їх покинути поле.

Хокей. Наостанок скажемо про хокеїстів, яким у цьому плані пощастило більше за інших. Ця зима, на відміну від минулої, такі дала можливість підготувати льодовий майданчик та кілька днів насолодитися своєю улюбленою грою без потреби вирушати на льодові арени столиці. На жаль, прогноз погоди для шанувальників цього виду спорту вкрай не втішний – вже сьогодні до Макарова повертається тепло, яке навряд чи дозволить провести час на льоду.

Приблизно такою є ситуація на даний час із спортом Макарівщини. Сподіваємося, що зовсім скоро спортсмени повернуться до змагань та тренувань та будуть отримувати задоволення від улюбленої справи.

Залишити відповідь

Top