Де я?
ГОЛОВНА > КУЛЬТУРА > Колекція клубу “Штурм” як захоплююча подорож в минуле. Захоплення макарівчан

Колекція клубу “Штурм” як захоплююча подорож в минуле. Захоплення макарівчан

Колекція клубу “Штурм” як захоплююча подорож в минуле

Хтось колекціонує монети, хтось вирощує квіти, а хтось ( як, наприклад, я 🙂 збирає блокноти та зошити. Та не всім по душі збирати предмети домашнього затишку чи побутової принагідності. Хтось віддає перевагу зброї та техніці.
Так-так, ви все правильно зрозуміли. Сьогодні мова йтиме про людину, що в одному місці зібрала велику колекцію різних предметів ще часів Другої світової війни. Моя рорзповідь про Дворнікова Ігоря Анатолійовича, члена клубу воєнно-історичної реконструкції “Штурм”.

Свою колекцію Ігор Анатолійович почав збирати ще в 2013 році на базі компанії “Аеротехніка”, яка знаходиться в Макарові.

Серед експонатів можна зустріти зброю та техніку як радянської армії, так і німецької. Є і одяг, і предмети побуту солдат, і транспорт ( найбільше особисто мене вразили мотоцикли Audi та BMW), і, відповідно, зброя. До речі, усі експонати можна брати в руки, мацати та фотографувати.

” У нас немає вивіски про те, що заборонено фотографувати та брати в руки щось. Я з дитинства не любив та не розумів такі попередження. Тому тут я дозволяю все”, – каже Ігор Анатолійович.

Клуб “Штурм” підпорядковується Всеукраїнському клубу під назвою “Червона зірка”. До нього входять люди, які цікавляться історією Другої світової війни. Кожен член клубу повинен мати військову форму того періоду, озброєння та, звісно, виконувати всі вимоги статуту.

Можливо, ви запитаєте: ” Чим же вони займаються?”.
Члени клубу неодноразово брали участь в театралізованих реконструкціях боїв часів Другої світової, а також в організації Дня перемоги.
“Ще до карантину ми реконструювали визволення Києва та Одеси. Це постановочні бої з холостими патронами. Проте і форма, і зброя завжди справжні”, – розповідає Ігор Анатолійович.

Ось таке захоплення та така історія клубу. Цікаво, що колекцію на базі “Аеротехніки” залюбки допомогали збирати колеги героя нашого сюжету.

“Приносили щось із дому, що від батьків та дідів залишилось. Ось так і назбирали”, – каже співвласник колекції.
До речі, до музею ще перед карантином на екскурсії приїжджали діти з усього району. “Дітям дуже цікаво. А де ж вони ще таке побачать?”, – каже Ігор Анатолійович.

Колекція, я упевнена, вразить не тільки дітей, а й дорослих. Відвідати це місце виявилось дуже цікавим досвідом. І, я гадаю, кожен, хто був там чи побуває, зі мною погодиться.

Олександра Савран

Один коментар до новини “Колекція клубу “Штурм” як захоплююча подорож в минуле. Захоплення макарівчан

  1. Столько интересного разве что на виолити видела. Очень хотелось бы посмотреть реконструкции с участием клуба

Залишити відповідь

Top