Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Казкові квіти, крила для ангелочка та багато іншого. Майстриня Юлія Солдатова з селища Кодра

Казкові квіти, крила для ангелочка та багато іншого. Майстриня Юлія Солдатова з селища Кодра

Жінка із золотими руками, Юлія Солдатова, два роки тому відкрила для себе цікаве захоплення. Та з того моменту її життя наповнилося новими барвами і… квітами!

Ось так про початок свого творчого шляху розповідає сама Юлія:

“Світильники і ростові квіти почала робити років зо два тому. А починалося все з шпильок і бантів зі стрічок для племінниці. Потім випадково побачила в Києві красиву фотозону.  Мені дуже сподобалося! Почала читати, пробувати робити щось своє… І ось так закрутилося”.

Юлія виробляє світильники з ізолону, ростові фігури із фоамірану або з гофрованого паперу.
Звучить незвично, правда? Але як розповідає сама майстриня, технологія виготовлення не важка.

“У будь-якій справі потрібна уважність, акуратність і посидючість. Як і тут”,- розповідає героїня нашого матеріалу. 

Але нічого не буває без труднощів. Так і тут. Ось, що пані Юлія розповіла про складні моменти, з якими стикнулася на своєму творчому шляху:

“Серед труднощів найперше – це  придбання якісного матеріалу для роботи. Хороший матеріал і коштує відповідно… А якщо матеріал не якісний, то і виріб виглядає не дуже привабливо”.

Своє діло Юлія Солдатова поки що не монетизувала. Героїня розповідає, що найчастіше робить квіти та інші різні ростові фігури в подарунок комусь. Продаж поки немає. Але ми впевнені, що з часом така справа точно принесе добрий прибуток, адже це і унікально, і дуже гарно.

На цю красу рукодільницю надихають її діти. І часто їй у цьому ж і допомагають.

Але виготовлення ростових фігур – це не єдине, чим захоплюється Юлія. Також вона вишиває нитками, бісером та виробляє також алмазні картини.

Як бачимо, ми можемо в собі містити не лише один талант, а й відразу кілька. Це на власному прикладі підтвержує і Юлія Солдатова, майстриня із Кодри.

Бажаємо їй творчих злетів та натхнення!❤

Залишити відповідь

Top