Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > ФОП який одночасно є найманим працівником на підприємстві, з 1 січня 2021 року звільняється від сплати ЄСВ

ФОП який одночасно є найманим працівником на підприємстві, з 1 січня 2021 року звільняється від сплати ЄСВ

Фізичні особи – підприємці або особи, які провадять незалежну професійну діяльність  мають основне місце роботи, звільняються від сплати за себе ЄСВ за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

При цьому сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Законом України від 13.05.2020 р. № 592-IX “Про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо усунення дискримінації за колом платників” (далі Закон № 592) внесено зміни до Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, зокрема  ст. 4 доповнено ч. 6.

Вищезазначені зміни, внесені Законом № 592, набирають чинності з 1 січня 2021 року.

Залишити відповідь

Top