Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Скільки українці відпочиватимуть на Новорічні та Різдвяні свята? Пора ознайомитися зі списком вихідних першого місяця Нового 2021 року

Скільки українці відпочиватимуть на Новорічні та Різдвяні свята? Пора ознайомитися зі списком вихідних першого місяця Нового 2021 року

Перший вихідний на новорічні свята припадає на грудень. В Україні неробочим днем є католицьке Різдво 25 грудня. Католицьке Різдво в Україні вважається вихідним ще із 2017 року.

Що стосується четверга 31 грудня, то в цей день українцям доведеться вийти на роботу. Однак робочий день буде скорочений на одну годину. А вже наступного дня розпочнуться триденні вихідні: з першого по третє січня.

Православне Різдво також порадує нас додатковим вихідним. Неробочим днем буде четвер 7 січня. Середа 6 січня перед ним матиме скорочений на одну годину робочий день.
Також аби продовжити вихідні, влада рекомендує роботодавцям перенести робочий день з п’ятниці, 8 січня, на суботу, 16 січня. Таким чином в українців буде цілих 4 вихідних поспіль: з 7 по 10 число. Але в такому випадку доведеться відпрацювати ще один додатковий день.

Залишити відповідь

Top