Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Що вирішували на позачерговому засіданні сесії депутати Макарівської селищної ради VIII скликання

Що вирішували на позачерговому засіданні сесії депутати Макарівської селищної ради VIII скликання

На засіданні позачергової сесії Макарівської селищної ради VIII скликання депутати проголосували за зміни до селищного бюджету на 2020 рік. А саме, збільшили дохідну частину загального фонду селищного бюджету на суму 605 тис. грн. на бюджетну програму «Організаціне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності ради:

На заробітну плату – 550 тис. грн.

На оплату праці – 55 тис. грн.

Перерозподілили бюджетні призначення по загальному фонду «Надання дошкільної освіти»:

Зменшено бюджетні призначення по:

Продукти харчування 25 тис. грн.

Оплата теплопостачання 265 тис. грн.

Оплата природного газу 209,3 тис. грн.

Збільшено бюджетні призначення:

Заробітна плата 353,7 тис. грн.

Нарахування на оплату праці 120,6 тис. грн.

Медикаменти та перев’язувальні матеріали 25 тис. грн.

Також було призначено на посади старост сіл:

Мотижин – Ольга Сухенко,

Пашківка, Вітрівка – Ольга Кравчук.

Тут питання було не однозначним і викликало обурення у фракції депутатів від Європейської Солідарнрсті. Адже, як і на минулому засіданні, голосувати за кадрові призначення за порядком денним пропонувалось пакетом!!!

Депутат від ЄС Олександр Бабич, представник інтересів мешканців сіл Пашківка та Вітрівка зачитав присутнім листа, який було адресовано Макарівському селищному голові Вадиму Токарю із 368 підписами на підтримку кандидатури на посаду старости сіл Пашківка та Вітрівка Лесі Бурденної. У листі мова йшла також і про Ольгу Кравчук, яка вже була сільським головою і за словами мешканців, ніколи не інформувала про бюджет сіл, не брала до уваги думку виборців та «правила одноосібно». Проте, більшість депутатів не підтримали пропозицію Олександра Бабича, проголосувати окремо за Ольгу Сухенко та Ольгу Кравчук. Фракція ЄС голосувала проти, а голова фракції ОПЗЖ Олександр Цисаренко взагалі заявив, що їх фракція не буде брати участь у такому голосуванні, яке підтримує такі одноосібні рішення, що суперечать засадам реформи децентралізації та демократії.

Детальне відео засідання сесії можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/makariv.dilovyi/videos/2803793956557856

Також депутати затвердили питання порядку денного:  

– Про збільшення балансової вартості комунального майна.

– Про безоплатну передачу на баланс КП «Макарів ВУЖКГ» майна комунальної власності територіальної громади селища Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка.

– Про внесення змін до цільової Програми соціального захисту населення Копилівської сільської ради «Турбота» на 2020 рік (з метою виплати допомоги сім’ям, постраждалим від пожежі в багатоквартирному будинку).

Наприкінці засідання сесії голова фракції ЄС Олександр Гулак висловив пропозицію внести зміни до Регламенту Макарівської селищної ради VIII скликання щодо попереднього запису на засідання сесії селищної ради громадян не депутатів… Це суперечить принципам відкритості та гласності роботи ради перед громадою. Відкриті засідання сесії мають бути доступними для усіх громадян.

Залишити відповідь

Top