Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Переможцем Меморіал футбольної династії Гончаренків стали ФК “Бабинці”

Переможцем Меморіал футбольної династії Гончаренків стали ФК “Бабинці”

Традиційний турнір з міні-футбол, що проходить на Бородянщині, зібрав 12 команд. Другий рік поспіль у Меморіалі приймають участь і команди Макарівщини. Цьогорічним тріумфатором турніру стали футболісти ФК “Клавдієво”, які фінальному матчі з рахунком 5:9 переграли пісківський “Рубін”. Відзначимо, що у складі ФК “Клавдієво” переможцем турніру став Віктор Сидоренко, відомий на Макарівщині виступами за ФК “Грузьке” та “Партизан”, однак більше хотілося б розповісти про виступи саме наших команд – “Прайд” (Королівка) та ФК “Андріївка”.

“Андріївка” потрапила у вкрай складну ситуацію, завітавши до Бабинців лише вп’ятьох, без замін, де на них очікували, окрім господарів, минулорічний переможець Меморіалу Гончаренків “Легіон” та “Вікторія” з Дружні.

В першому ж матчі стало очевидно, що ФК “Андріївка” навряд чи побореться за вихід з групи – ФК “Бабинці” були значно сильнішими і перемогли андріївців з рахунком 11:2.
В другому поєдинку “Вікторія” та “Андріївка” провели досить рівний матч, втім сильнішою булла команда з Дружні – 7:5.
Наостанок “Андріївка” ще й потрапила під “гарячу руку” Легіона, який, втративши шанси на вихід із групи, гучно грюкнув дверима, розгромивши “Андріївку” із непристойним рахунком – 21:3.

Нічим не кращою була ситуація і у “Прайда” – королівці хоч і мали у складі дев’ять гравців і могли проводити ротації, мали серйозні кадрові проблеми, не маючи змоги задіяти у матчах одразу трьох ключових гравців – Максима Синяченка, Владислава Кулакевича та Миколу Оксенюка.

В першому матчі королівці зустрічалися з бородянським “Союзом”. На перший погляд здавалося, що “Союз” є відвертим аутсайдером, однак насправді перше враження було оманливим. “Прайд” сам вигадав собі проблеми: пропустивши першими і заробивши вилучення голкіпера, королівці довго не могли вийти вперед. А вже у другому таймі “Прайд”, досягнувши комфортної переваги в чотири м’ячі, довзолив “Союзу” скоротити відставання. У підсумку – 4:6 на користь команди з Королівки.
Другий матч “Прайд” провів проти ФК “Клавдієво” – майбутнього переможця турніру. Тут королівці вирішили зіграти від оборони – цілком логічно, враховуючи рівень суперника. Довгий час командам не вдавалося відкрити рахунок, дві хороші нагоди змарнував “Прайд”, і, зрештою, “Клавдієво” відкрило рахунок. Далі хід гри був прогнозованим – королівці йшли вперед аби зрівняти рахунок ,залишаючи позаду вільні зони, чим вдало корисувалися гравці ФК “Клавдієво”. Результат – 10:1 на користь команд из ФК “Клавдієво”.
У третьому матчі “Прайд” зустрічався із ФК “Бородянка”. Обидві команди мали лише теоретичні шанси на вихід із групи, однак про продемонстрували справді достойну. Бородянці, вийшовши уперед, сіли у глибоку оборону і грали на контратаках, що, у підсумку, дозволило їм перемогти – 7:4. Хоча у цьому матчі “Прайд” на поразку аж ніяк не заслуговував.

Залишити відповідь

Top