Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Ніякого червоного вбрання на цей Новий рік. Чому так говорять і чому це не правда?

Ніякого червоного вбрання на цей Новий рік. Чому так говорять і чому це не правда?

Ніякого червоного вбрання на цей Новий рік. Чому так говорять і чому це не правда?
Лічені дні залишилися до Нового 2021 року. На цей раз символом року по Східному гороскопу буде Бик. І чомусь на фоні цього почалися невеличкі перипетії. «Не можна надягати червоне в цю Новорічну ніч, бо Бик червоного не любить», «Не буду прикрашати ялинку червоними кульками», «не робитиму червоний манікюр» тощо.
Але чи справедливі такі фрази? Чи дійсно бики не люблять саме червоний колір? Чи може це просто стереотип? Давайте розберемося.
Багато хто вважає, що під час кориди бик атакує червоний плащ матадора тому, що його дратує червоний колір. Насправді і бики, і корови практично не розрізняють кольори (хоча білий колір вони бачать краще за інших). Тому до червоного кольору вони байдужі. Бика дратує інше. А саме – факт руху. Вчені схильні вважати, що бики не тільки не бачать світ в кольорі, але ще і короткозорі. Тому мелькання матерії вони сприймають як виклик їм з боку невідомого противника і реагують на нього.
На рахунок цього питання навіть проводився експеримент. Одного чоловіка одягли в червоний костюм, а іншого – в чорний. Червоний стояв на місці, а чорний бігав з місця на місце. Нескладно здогадатися, що бику «не сподобався» саме чоловік у чорному вбранні.
Ось так. Тому те, що бик не любить саме червоний колір – це міф. Можете спокійно надягати червону сукню на Новий рік, якщо того хочете

Залишити відповідь

Top