Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Команда “ДЮСШ-Юніор” (Макарів) стала срібним призером “Summer Football Fest – 2020” серед команд 2010/2011 року народження

Команда “ДЮСШ-Юніор” (Макарів) стала срібним призером “Summer Football Fest – 2020” серед команд 2010/2011 року народження

Команда Олександра Жгута та Віталія Щербакова переконливо крокувала турнірною дистанцією, впродовж якої оступилася лише раз – у матчі проти ДСК “АСГАРД” (Буча).
За підсумками чемпіонату “АСГАРД” та “ДЮСШ-Юніор” набрали однакову кількість очок – по 30. “Юніори” мали кращу різницю забитих-пропущених м’ячів, однак перше місце дісталося команді з Бучі – за підсумком особистої зустрічі між командами.

Цікаво, що у цьому плані організатори турніру послідовності не проявили : за словами тренера команди Олександра Жгута, минулого року, в якому, до слова, “Юніори” також стали срібними призерами, між командами, які посіли в турнірній таблиці перше та друге місце, проводився чемпіонський матч.

До слова,вже цього року інша макарівська команда “Динамо”, в турнірі 2008/2009 року народження також грала “золотий матч”, і питання щодо того, чому шансу на реванш з “АСГАРДом” не отримав “Юніор” залишається риторичним.

Втім, виступ “ДЮСШ-Юніор” справді можна назвати успішним. Про це красномовно говорить статистика : команда стала найрезультативнішою – 82 м’ячі у одинадцяти матчах, і всього одинадцять пропущених ! Вітаємо гравців та їх тренерів Олександра Жгута та Віталія Щербакова і бажаємо нових тріумфів!

Залишити відповідь

Top