Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Карантин VS заклади громадського харчування. Хто переможе? ( Частина 1)

Карантин VS заклади громадського харчування. Хто переможе? ( Частина 1)


Відомо, що робота не тільки освітніх та розважальних закладів постраждала від карантинних мір. Ніхто не обійшовся без нововведень та обмежень. Життя кафе та ресторанів також зазнало змін.
Сьогодні ми поговоримо саме про роботу закладів громадського харчування в Макарові під час карантину. Чи здійснюється доставка, чи безкоштовна вона, до котрої години працює заклад та багато іншого – читайте у нашому матеріалі
1) «Family Story»
Ресторан знаходиться за адресою Ярослава Мудрого 68 та працює із 10 години ранку до 10 години вечора.
Під час карантину забороняється розміщення більш ніж 4 відвідувачів за одним столиком ( без врахування дітей до 14 років). Також відстань між столиками становить 2 метри. І, звичайно, весь персонал має при собі засоби захисту.
Що стосується доставки: доставка по Макарову та в межах 20 км – безкоштовна.
Та скоріш всього усіх ще й цікавить, як працюватиме ресторан у Новорічну ніч. І така інформація є 😉
Family Story працюватиме до 1:00. На відвідувачів у цей вечір чекає розважальна програма та святковий настрій. Бронювання столиків уже стартувало!
2) «Летуаль»
Заклад знаходиться за адресою провулок Аптечний, 6 і також працює із 10 години до 22 години і також здійснює доставку на винос. Проте у цьому разі – платно. Увесь персонал працює в масках та рукавичках, як того і вимагають карантинні обмеження.
Що ж стосується новорічних свят – тут також людей без свята не лишають. У закладі організовуються святкові корпоративи.
Власниця закладу Олена дала коментар стосовно змін у роботі ресторану із приходом карантину. «Замовлень набагато більше, але вони є. Ми стараємося і працюємо!». Дуже приємно бачити, що навіть у такі непрості часи обмежень люди не сумують, а все одно працюють та протистоять обставинам.
Виходить, що все таки люди – перемагають у цьому батлі. Видно, що ми вміємо пристосовуватися та викручуватися із будь-яких скрутних обставин. І ще й при цьому умудряємося дотримуватися певних правил чи обмежень. Перемога точно за закладами громадського харчування, хоч інколи замовлень і менше.
Будьте пильні та бережіть своє здоров’я! А опис роботи ще двох ресторанів у Макарові чекайте у наступному матеріалі. Гарного дня!

Залишити відповідь

Top