Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > “Динамо” (Макарів) продовжує лідирувати в Чемпіонаті м. Києва з футболу серед дітей 2008/2009 року народження

“Динамо” (Макарів) продовжує лідирувати в Чемпіонаті м. Києва з футболу серед дітей 2008/2009 року народження

“Динамо” (Макарів) продовжує лідирувати в Чемпіонаті м. Києва з футболу серед дітей 2008/2009 року народження

Юні макарівчани вдало проводять фінальну частину турнірної дистанції, на якій, долею жеребу, їм необхідно зіграти з найсильнішими командами.

У 8-му турі “Динамо” зустрічалося із головним конкурентом у боротьбі за позицію лідера – командою “Євросіті”. У надзвичайно напруженому матчі за складних погодних умов (того дня поле більше нагадувало велику суцільну калюжу) динамівці здобули мінімальну перемогу з рахуноком 1:0.

Наступного туру на юних макарівчан очікував матч із “Lions”, які впевнено посідають 3-тю позицію. Перемога знову була за нашою командою – 0:2.

Втім достроково виграти турнір “динамівцям” не вдалося, оскільки в 10-му турі непоступлива “Чайка” змогла зупинити наших хлопців : нічия 1:1 дозволила “Євросіті” підібратися до “Динамо” на відстань одного залікового пункту. Тож доля переможця турніру вирішиться в останньому турі, в якому “Динамо” зіграє з ФК “Клавдієво”.

Залишити відповідь

Top