Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Дітям-сиротам зі встановленою інвалідністю дозволено проживати в прийомних сім’ях до 23-річного віку

Дітям-сиротам зі встановленою інвалідністю дозволено проживати в прийомних сім’ях до 23-річного віку

Президент України Володимир Зеленський на днях підписав прийнятий Верховною Радою на початку грудня закон про соціальний захист дітей-сиріт.
Цей закон дає гарантоване право дітям-сиротам зі встановленою інвалідністю проживати в прийомних сім’ях до 23-річного віку.

Його повна назва – закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність”.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

ВРУ у свою чергу прийняла Закон №1020-IХ 2 грудня 2020 року.

Він націлений на поліпшення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Відповідно до закону, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, яким встановлено інвалідність, за їх вибором можуть продовжити проживати в прийомній сім’ї або в дитячому будинку сімейного типу до досягнення 23-річного віку незалежно від того, навчаються вони в закладі загальної середньої, професійної (професійно-технічної) і вищої освіти.

Залишити відповідь

Top