Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Дитячий садок “Теремок” в Макарові закрили на карантин

Дитячий садок “Теремок” в Макарові закрили на карантин

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 17 листопада 2020 року.

На сайті Макарівської райдержадміністрації повідомляється, що засідання пройшло, у зв’язку зі зверненням Макарівської селищної ради стосовно погіршення епідситуації серед персоналу ДНЗ «Теремок» та щодо значної кількості відсутніх дітей в закладі.

За інформацією сімейних лікарів, в одного вихователя закладу підтверджено захворювання на COVID-19 (останній день роботи 06.11.2020), у двох пацієнтів, які працюють в ДНЗ “Теремок” є підозра на захворювання, решті – встановлено діагноз ГРВІ.

З метою зменшення інтенсивності епідемічного розповсюдження ГРВІ, з урахуванням епідситуації, що склалася в закладі станом на 17.11.2020, членами комісії було вирішено: призупинити навчально-виховний процес в ДНЗ «Теремок» терміном на 10 днів, з 18.11.2020; Наступне засідання комісії щодо розгляду питання відновлення навчально-виховного процесу в ДНЗ «Теремок» планують провести 27.11.2020.

Джерело: сайт Макарівської райдержадміністрації

Один коментар до новини “Дитячий садок “Теремок” в Макарові закрили на карантин

Залишити відповідь

Top