Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Дитяча команда “Юніор” (Макарів) стала бронзовим призером Золотої ліги на турнірі “Кузня футбольних талантів у Кропивницькому”

Дитяча команда “Юніор” (Макарів) стала бронзовим призером Золотої ліги на турнірі “Кузня футбольних талантів у Кропивницькому”

Дитяча команда “Юніор” (Макарів) стала бронзовим призером Золотої ліги на турнірі “Кузня футбольних талантів у Кропивницькому”.

В турнірі взяло участь 12 команд дітей 2011 року народження із різних куточків України. На першому етапі команди були розділені на 4 групи по 3 команди у кожній. Перша команда виходила з групи до “Золотої ліги”, друга – до “Срібної ліги” , третя, відповідно, до “Бронзової”.

Згідно з жеребкуванням “Юніор” в групі зустрічався із ДЮСК Умань та “Ягуаром” із Кременчука. Команду з Умані юні макарівчани переграли з рахунком 0:2, після чого з рахунком 2:1 був обіграний і “Ягуар” – “Юніор” пробився до когорти найсильніших – “Золотої ліги” .

У півфіналі “Юніор” поступився кропивницькій “Ніці” з рахунокм 3:5, а в матчі з третє місце обіграли 6:3 ще одну команду з Кропивницького – “Альянс”.
Вітаємо юних гравців та тренерів Олександра Жгута та Віталія Щербакова із черговим успіхом !

Один коментар до новини “Дитяча команда “Юніор” (Макарів) стала бронзовим призером Золотої ліги на турнірі “Кузня футбольних талантів у Кропивницькому”

Залишити відповідь

Top