Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > У селі Новосілки Макарівського району завершуються роботи по відбудові багатоквартирного будинку

У селі Новосілки Макарівського району завершуються роботи по відбудові багатоквартирного будинку

Сьогодні голова Макарівської райради Олександр Гулак, перший заступник голови обласної ради Тетяна Семенова, заступник голови Макарівської райдержадміністрації Іван Рознай, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик оглянули стан робіт будівництва зруйнованого багатоквартирного будинку внаслідок вибуху природного газу в с. Новосілки.

Усі будівельні роботи профінансовано з бюджету Київської області у розмірі 6,7 млн. грн., за кошти районного бюджету Макарівщини понад 250 тис. грн. було виготовлено інструментальне обстеження та проектно-кошторисну документацію. В будинку вибухом було повністю зруйновано 6 квартир. За словами представника підрядної організації, що виконує роботи ТОВ “УКРВИШБУД” наразі повністю збудовано і зроблено ремонт у 4 квартирах, залишилось виконати ремонтні роботи у 2 квартирах. У всих квартирах замінено вікна, утеплено будинок, та зроблено нову покрівлю. Усі роботи планують завершити до 1 липня, вже тоді мешканці мають повернутись до своїх осель. 

Нагадуємо, що 23 січня 2018 року  у квартирі на першому поверсі двоповерхового житлового будинку, стався вибух природного газу з послідуючим горінням. Внаслідок вибуху загинула 1 особа та 2 особи госпіталізовано до лікарні (жінку з опіками шиї та обличчя та чоловіка з гіпертонічним кризом). В чотирьох квартирах вибухом зруйновано стіни і перекриття між 1 та 2 поверхами. Всі мешканці будинку тимчасово відселені до родичів та сусідів.

 24 січня підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано. Продовжуються роботи по розбиранню уламків даху та перекриття будинку. До робіт залучено 17 од. техніки та 61 чоловік, у тому числі від ДСНС 12 од. техніки та 56 чоловік особового складу. 

Залишити відповідь

Top