Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > На Макарівщині виділили майже 5 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом

На Макарівщині виділили майже 5 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом

Українські громади – міста, селища, села, ОТГ – активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу. Місцеве самоврядування, окрім запровадження карантинних заходів, виділяє кошти на підвищення зарплат медикам, закупівлю ліків, масок, тестів, обладнання, організує підвіз медиків на роботу, доставляє продукти для літніх людей і соціально незахищених сімей.
На Макарівщині з районного бюджету на боротьбу з коронавірусною інфекцією було виділено майже 5 млн. грн.
Зокрема, на потреби Макарвської ЦРЛ МРР було виділено 2 млн. 46 тис. грн. (1 млн. 220 тис. – кошти розраховані на виплату заробітної плати з нарахуваннями (додаткове фінансування на виплату премій медичним працівникам, які працюють із хворими на коронавірус) та 161 тис. грн. на придбання миючих та паливно-мастильних матеріалів, харчування 300 тис. грн., медикаменти та перев’язочний матеріал – 615 тис. грн.
На потреби КНП “Макарівський центр ПМСД” МРР з районного бюджету дуло виділено 1 млн. 720 тис. грн. (1 млн. 220 тис. грн. виділено додатково на заробітну плату з нарахуваннями, 500 тис. грн. – на засоби захисту та дезинфекції).
На потреби Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування, зокрема для преміювання працівників Стаціонарного відділення для постійного або тимчасового перебування одиноких та непрацездатних громадян у с. Грузьке виділено 436,8 тис. грн. Тому, що в період карантину ці працівники змушені жити на роботі, щоби зменшити ризики інфікування літніх людей, що перебувають у групі ризику.
Також 500 тис. грн. з бюджету Макарівщини було виділено для створення, накопичення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території району та забезпечення життєдіяльності підрозділів, залучених до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. До резервного фонду Макарівщини було направлено додаткових 200 тис. грн. Загалом зараз у резервному фонді району 600 тис. грн.

Залишити відповідь

Top