Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Додаткові соціальні гарантії для ФОПів і безробітних

Додаткові соціальні гарантії для ФОПів і безробітних

Додаткові соціальні гарантії на період карантину для фізичних осіб – підприємців, які мають дітей, та людей, що втратили роботу та зареєструвались у центрі зайнятості як безробітні.

Відповідну постанову «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», розроблену Мінсоцполітики, прийнято на урядовому засіданні 22 квітня 2020 року. Про це повідомила прес-служба міністерства.

ФОПи

Запроваджено виплату допомоги на дітей ФОПам, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку та сплачували єдиний соціальний внесок, на період карантину та на один місяць після дати його скасування.

Допомога надаватиметься на кожну дитину до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6-ти років – 1779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2218 гривень).

Безробітні

Для громадян, які втратили роботу або не мають можливості працевлаштуватися під час карантину, спрощено доступ і надано можливість отримати державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, яка, своєю чергою, передбачає і доплати на кожну дитину.

Середньомісячній розмір допомоги для малозабезпеченої сім’ї, в якій виховуються неповнолітні діти, становитиме від 2800 до 3020 гривень.

Субсидії

Рішенням Уряду збільшено з двох до трьох місяців термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг одержувачами житлових субсидій та пільг, за наявності якої житлова субсидія не призначається.

Джерело: jurliga.ligazakon.net

Залишити відповідь

Top