Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Що шукають працівники СБУ у жірналістів “1+1”?

Що шукають працівники СБУ у жірналістів “1+1”?

Чому СБУ проводить обшуки в офісі 1+1:
Обшук СБУ в офісі “1+1” пов’язаний не з роботою телеканалу, а з діяльністю журналістів його програми “Гроші” та “Секретні матеріали”.
Правоохоронці підозрюють, що журналіст-розслідувач “плюсів” Євген Куксін причетний до скандальної прослушки прем’єра Олексія Гончарука. Зокрема, на його комп’ютері нібито монтувався запис розмови глави уряду, який потім злили у мережу.
Група 1+1 медіа наголошує, що перевірка може бути пов’язана з їхніми розслідуваннями та викриттями. У медіа також заявили, що вважають нинішній обшук порушенням журналістської недоторканності та тиском на незалежне ЗМІ.
Через обшуки в офісі “1+1” 6 лютого відбудеться екстрене засідання Комітету з питань свободи слова Верховної Ради. На нього запросили представників СБУ, “1+1” та юристів.
Що відомо про прослуховування Гончарука?15 січня у мережу злили записи розмов людей, чиї голоси схожі на голоси прем’єра Олексія Гончарука, чиновників НБУ Катерини Рожкової та Дмитра Сологуба, очільниці Мінфіну Оксани Маркарової та міністра розвитку економіки Тимофія Милованова. Вони нібито готували пояснення для президента Зеленського щодо причин зміцнення курсу гривні.

Під час розмови “Гончарук” сказав, що він “повний профан” в економіці. Також він додав, що у президента Зеленського – “дуже примітивне розуміння економічних процесів” (і одразу уточнив, що “примітивне” – означає “просте”).

Згодом правоохоронці повідомили, що запис розмови глави уряду з чиновниками Кабміну нібито монтували на комп’ютері журналіста-розслідувача одного з рейтингових телевізійних каналів.

Джерело: https://24tv.ua/u_pomeshkanni_zhurnalistiv_11_proveli_obshuki_shho_viluchila_sbu_n1275905

Залишити відповідь

Top