Де я?
ГОЛОВНА > ЕКОНОМІКА > В’їзд до Євросоюзу буде коштувати 7 євро

В’їзд до Євросоюзу буде коштувати 7 євро

Посли Євросоюзу схвалили спеціальну схему дозволу на в’їзд в Шенгенську зону. Євросоюз оформлюватиме спеціальний дозвіл на в’їзд у Шенгенську зону для громадян країн, із якими Євросоюз уклав договір про безвізовий режим, у тому числі для українців. За отримання дозволу на перетин кордону потрібно буде заплатити 7 євро. Відповідне рішення ухвалили посли Євросоюзу на засіданні 25 квітня.
Так, жителям третіх країн, зокрема і українцям, перед поїздкою потрібно буде проходити перевірку, метою якої є сприяння підвищенню внутрішньої безпеки та запобігання нелегальній імміграції, а також зменшення затримок на кордонах. Для цього вони повинні заздалегідь заповнити заяву-анкету через інтернет, вартість якої становитиме сім євро.
Після перевірки даних у базі даних ЄС та Інтерполу, людина отримає дозвіл на в’їзд у Шенгенську зону. Зазначається, що термін розгляду заявки з винесенням відповідного рішення не буде перевищувати 96 годин, а більшість заяв будуть схвальними. Однак якщо виникнуть підозри або інформація потребуватиме додаткового аналізу, то заявку оброблятимуть вручну компетентні органи. Однак в Єврораді наголосили: наявність дозволу не буде стовідсотковою гарантією на в’їзд в Європу, а остаточне рішення прийматиме прикордонник.
Дозвіл на в’їзд буде діяти три роки або до закінчення терміну дії закордонного паспорта чи іншого документа, зареєстрованого при оформленні заявки.

Джерело: https://mandruy.com/informaciya/za-bezvizoviy-v%D1%97zd-do-yevrosoyuzu-dovedetsya-platiti-7-yevro

Залишити відповідь

Top