Де я?
ГОЛОВНА > ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ > Назару з с. Гавронщина потрібна допомога

Назару з с. Гавронщина потрібна допомога

Малеча в сім’ї – це завжди щастя, приємні емоції і радість для батьків, які поринають у дитячій світ разом зі своїми дітьми. І немає найбільшого горя, коли діти починають хворіти… тяжко хворіти і на дороговартісне лікування життям відведено не так багато часу…
У молоду сім’ю Гері в с. Гавронщина Макарівського району прийшло велике горе, захворів синок Назарчик. Дитина у 8-му віці потребувала термінової трансплантації печінки (артрезія жовчних шляхів, жовчний цироз печінки). Операцію по трансплантації провели в Інституті «Меморіал-центр здоров’я дитини» Варшава за рахунок коштів благодійників (операція коштувала 80 тис. €). Хлопчика вдалось врятувати. Але для того, щоб Назар міг жити повноцінним життям залишилося пройти останній етап – зробити пластику черевної порожнини (зараз дитина живе практично із відкритими м’язами черевної порожнини). Ця остання операціє коштує 4 тис. €. Сім’я вже витратила всі власні заощадження, рідні хлопчика звертаються до всіх не байдужих людей, хто має змогу допомогти. Для однієї родини у наш час, це велика сума, але якщо кожен, хто перегляне цей пост, перерахує хоча б пару гривень, ситуацію можна змінити!

Не будьте байдужими, допоможіть Назарчику насолодитись щасливим дитинством! Пам’ятайте, добро найкраще починати робити з себе!
Номер картки ПриватБанку 5168757289632582 Іванна Євгеніївна Гері (мама).
Сім’я надала усі необхідні підтверджуючі документи. Інформація перевірена «Макарів діловий».

Залишити відповідь

Top